Informator
Baza firm
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Wieczorkiem patriotycznym uczcili dzisiaj obchody 92 rocznicy Cudu nad Wisłą emeryci z Radzymińskiego Koła Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. W niezwykle wzruszającym patriotycznym występie zespół Radzyminianka wierszem i pieśnią żołnierką przybliżył wydarzenia, które miały miejsce prawie wiek temu na polach Radzymina. Zgromadzona na Sali Konferencyjnej młodzież drugiego wieku wysłuchała wystąpienia w skupieniu i zadumie.
-Jestem szczęśliwy, że mogę tu z Państwem dzisiaj przebywać- powiedział obecny na uroczystości Przewodniczący Rady Miejskiej w Radzyminie Marek Brodziak. – Składam wielkie podziękowania na Państwa ręce bo to właśnie dzięki Państwu pamięć o tamtych wydarzeniach roku 20-tegonie zaginęła. Nie byliście Państwo naocznymi świadkami tamtych wydarzeń, ale Państwa rodzice, dziadkowie na pewno przekazywali Wam te wartości, o których mówimy dzisiaj. To Państwo pielęgnowaliście i celebrowaliście wszelkie uroczystości, które jeszcze tak niedawno były zabronione.
r24

 

WASZE OPINIE
Twój IP: 54.167.102.98

Autor:

Treść opinii:

Redakcja forum.radzymin24.info nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczonych przez internautów. Należą one do osób, które je zamieściły.
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty
Ogłoszenia
Auto Giełda
radzymin24.tv
Masz ciekawy materiał - Napisz do nas !!!!
Jeśli masz ciekawy materiał (zdjęcia, filmy, reportaż) i chcesz się nim z nami podzielić. Koniecznie >> napisz do nas...
Osób online: 38
NA SKRÓTY
POLECAMY
Copyright © by Radzymin24.info
Design by CIK - Jarosław Gumkowski